///Értékesítő – Analitikus állás

Értékesítő – Analitikus állás

Értékesítő – Analitikus állás a Lab-Comp. Kft.-nél

Laboratóriumi műszerek szervizével és értékesítésével foglalkozó, 1989 óta sikeresen működő vállalkozásunk
munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Értékesítő, analitikus

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Laboratóriumi eszközök, műszerek, kiegészítők értékesítése
  • Rendszeres vevőlátogatás, kapcsolatok ápolása és továbbfejlesztése a már meglévő partnerekkel
  • Üzleti lehetőségek feltérképezése, új ügyfelek szerzése;
  • Vevői tárgyalások előkészítése, lefolytatása
  • Termékek és megoldások bemutatása, ismertetése,
  • Műszaki problémák megértése, majd arra megoldások és árajánlatok kidolgozása, szaktanácsadás
  • Külső, belső kapcsolattartás
  • Piackutatás és -elemzés, konkurenciafigyelés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú végzettség (vegyész, vegyészmérnök, technikus)
  • 1-3 éves értékesítésben szerzett gyakorlat,
  • Laboratóriumi gyakorlat,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Vevőközpontúság,
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, és sikerorientált személyiség,
  • Mobilitás az ország területén (heti 3 nap utazás),
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat,
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • GC, HPLC, Elemanalizátor, ICP, MS, Ionkromatográf, Fotométer, RAMAN spekrofotométer, Flow kémiai műszerek – a felsorolt műszercsoportok közül valamelyik felhasználói szintű ismerete, illetve egyéb műszeres analitikai laboratóriumi tapasztalat
  • 1-3 év szakmai tapasztalat;

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil hátterű vállalat
  • Érdekes, változatos feladatok.
  • Felelősségteljes munkakör;
  • Részvétel képzéseken, tréningeken;
  • Vállalati autó, laptop, mobiltelefon.
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

EGYÉB JUTTATÁSOK:

  • céges autó, mobiltelefon, cafeteria

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1142, BUDAPEST RÁKOS tér 23/A.

email: 1989lclab@gmail.com

2018-09-21T11:14:28+00:00

Bezárás